Ještě že máme satelity

Když vlastník nějakého vozidla svěří toto jiné osobě s tím, aby s ním naložila tak, jak je to zapotřebí, očekává, že vše poběží jako po drátkách. Že to vozidlo v tolik a tolik hodin vyjede a ve stanovené lhůtě dorazí tam, kam má, a odtud vyrazí opět na další cestu, během níž bude plnit další stanovené úkoly.

satelit

Ovšem nejednou se někde něco zvrtne a vše není tak, jak by to mělo být. Protože se takové vozidlo může dostat dejme tomu do zácpy, připlete se k nehodě a musí hledat objížďku nebo čekat, něco se může porouchat. A ještě dlouho by se dalo pokračovat v tom, co vše se takovému šoférovi ve služebním vozidle může přihodit.
A zaměstnavatel pak v takové chvíli trne, nemá-li dostatek informací o tom, jak se věci mají a jak tedy řešit problémy, které už vyvstaly nebo které se ještě objeví.
A to už ani nezmiňuji možnost, že se vlastně v daném případě vůbec nic nestalo. Že se třeba jenom onomu zaměstnanci nechtělo zrovna nic dělat a tak si problém pouze vymyslel, nebo že si našel s oním firemním vozidlem http://www.policie.cz/clanek/jizdu-zakoncil-s-vozidlem-na-strese.aspx fušku a tak si prostě v pracovní době na náklady zaměstnavatele přivydělal.

Možné je prostě leccos. A proto lze majitelům nebo vedoucím pracovníkům firem zabývajících se činnostmi spojenými s přepravou doporučit satelitní sledování vozidel. Protože jde o unikátní možnost, jak kdykoliv vědět, co se s tím kterým vozidlem děje.
Aniž by šéf musel nezbytně v onom voze být, aniž by potřeboval někoho, kdo by mu dal v případě jakýchkoliv neobvyklostí vědět, má přehled o lecčem. I o skutečných problémech, jež mohou nastat, i o nepravostech páchaných zaměstnanci nebo takzvanými třetími osobami. O podstatných věcech stejně jako klidně i o podružnostech.

gps

Protože takový RMC systém nabízí přímo netušené možnosti. V případech, jež tu už byly nakousnuty, stejně jako v záležitostech zcela odlišných a též podstatných.
Protože tento způsob sledování umožňuje třeba i pružnější reagování na aktuální dění, umožňuje rychlé předávání úkolů i rad a doporučení. A také notně zjednodušuje papírování, jež je pro podnikatele nejednou učiněnou noční můrou.
A vše, co slouží dobré věci, je třeba vzít v úvahu. Protože by to mohlo prospět třeba i právě vám. Kdo ví?

Ještě že máme satelity
3.5 (70%)2