Když už koupání, tak jedině v teple

Vlastnit tak báječný vynález, jakým je váš osobní bazén je něco, co si žádá rozhodně o nezapomenutelné a osvěžující léto. Tedy pouze v případě, že vám koupání přinese i radost a jeho voda vás v něm přinutí zůstat i delší dobu než jenom pár minut. Většina bazénů, i když jsou na dobrém místě, kde na nich působí dostatek slunečních paprsků, podléhá opravdu teplé vodě pouze v měsících největšího sucha a horka.

plachta

Užít si však příjemný prožitek z vody, ze které se vám nebude chtít vyjít ven, můžete i na jaře nebo dokonce v září, kdy bude ještě pořád dostatečně teplá na vaše spokojené koupání. Jak? Přece díky https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty, které se postarají o optimální teplotu bez vaší větší pomoci i v době, kdy nebude to největší horko.

Chlubte se už na jaře

Sluneční paprsky dodávají solární plachtě dostatek energie potřebné k tomu, aby vodu pod ní ohřála na teplotu, která bude pro vás vyhovující.Z toho důvodu se můžete před sousedy pochlubit i tím, že vaši sezónu zahájíte už na jaře. V nočních hodinách naopak udržuje dosavadní teplo, které se v průběhu dne ve vodě vytvořilo a nedopustí odpařování do vzduchu.

solární plachta

Jak ji použít?

Aby byla její účinnost stoprocentní, musíte ji položit přímo na hladinu vaší vody. Neslouží jako krycí plachta, i když je nutné podotknout, že vám i díky solární verzi do vaší vody nic nespadne, protože všechno zachytí.
Samozřejmostí je i to, že se vám nestane, aby vám odletěla násilím nepříznivého počasí. Na vodě se dokonale zachytí a vy si můžete být jistí, že odolá i dešti a silnému větru. Zvolit si můžete klasickou černou barvu nebo dát přednost lákavé modré.
Pokud si chcete užít váš luxusní bazén se vším všudy, a pokud možno co nejdelší dobu, je nutné, abyste tomu trochu pomohli. Naštěstí máte k dispozici pomocníky, které se řadí mezi bazénové příslušenství a pomůžou vám se vším, co od báječného léta a koupání vyžadujete. A tedy i s rychlejším ohřevem vaší vody.

Ohodnoťte příspěvek